Mulder
Vastgoed
Onderhoud

meer dan alleen schilderen

Mulder is een allround onderhoudsbedrijf in de regio met een hoog innovatief karakter en wordt gewaardeerd om de goede prijs/prestatie. We zijn een bedrijf met 40 vakmensen. Kwaliteit en klanttevredenheid zijn voor ons heel belangrijk.

We hebben veel kennis van schilderwerk, kitten, beglazing en de constructie.

Met name de samenhang en de keuze voor de juiste systemen en beglazing is belangrijk voor een duurzaam en zorgeloos resultaat. Wij zijn goed op de hoogte van de nieuwste materialen en technieken en kunnen daardoor altijd de beste oplossing adviseren.

Energiebesparing is een belangrijk thema en past in ons eigen beleid ten aanzien duurzaamheid.
Voor de klant hebben we veel te bieden. Belangrijkste activiteit daarbij is beglazing maar ook hydrofobering en muurverfsystemen voor binnen- en buiten kunnen bijdragen aan een wezenlijke energie en comfortverbetering.

Mulder Vastgoedonderhoud

Beatrix de Rijkweg 10
7602 RA Almelo

Telefoon: 0546-87 15 25
E-mail: info@muldervgo.nl

Openingstijden
07:30 – 17:00
Maandag – Vrijdag

Contact formulier

Maurits Jansen

Directeur

maurits@muldervgo.nl
tel. 06-559 568 48

Marc Nijeboer

Bedrijfs- en projectleiding

marc@muldervgo.nl
tel. 06-543 819 60

Michiel Leijzer

Controller

michiel@muldervgo.nl 
tel. 0546-871525

Thomas Klokkers

Planning / projectleiding

thomas@muldervgo.nl 
tel. 06-524 917 95

Emiel Nijeboer

Calculatie / werkvoorbereiding

emiel@muldervgo.nl
tel. 06-133 896 67

Johanne Klein

projectleiding

johanne@muldervgo.nl
tel. 06-11676304

Marjol van Dijk

Administratie

marjol@muldervgo.nl 
tel. 0546-871525

Anouk Jansen

RGS+

anouk@rgvoplus.com 
tel. 06-462 071 26

Waarom kiezen voor de specialisten van Mulder Vastgoedonderhoud?

Onze medewerkers zijn vakmensen, onze organisatie staat voor kwaliteit. U kunt ervan op aan dat wij onze afspraken nakomen, dat we goed overleg voeren met u en uw eventuele huurder(s) of gebruiker(s) en dat we ons werk goed uitvoeren, met zo weinig mogelijk overlast voor betrokkenen.

En over betrokken gesproken: als u samenwerkt met ons, zult u ónze betrokkenheid ook ervaren. Zo zorgen we ervoor dat u altijd wordt geholpen door vaste vakmensen, die uw situatie kennen. We denken proactief mee over het onderhoud en beperken ons daarbij niet tot schilderwerk. Daarnaast heeft u één contactpersoon, met wie u overlegt over bijvoorbeeld het meest geschikte moment om onderhoud te plegen. 

Ons doel is een duurzame samenwerking.